RTG generátor PXR160-09 NDT

PEXRAYTECH PXR 160-09 NDT RTG generátor fínskej spoločnosti PEXRAYTECH prináša na trh RTG zariadenie s konštantným potenciálom o výkone 160 kV / 1 mA. Kompaktnosť zariadenia a jeho odolné vyhotovenie ho predurčujú na rôzne aplikácie v oblasti nedeštruktívnej kontroly materiálov (NDT) a súčasne v oblasti využia bezpečnostných zložiek v kombinácii s digitálnymi panelovými detektormi.

V oblasti NDT nájde táto unikátna RTG lampa využitie pri kontrole rúrok s malým priemerom a pri kontrole tenkostenných materiálov. Malé ohnisko o veľkosti 0.9 mm ho predurčuje aj ako náhradu za izotop Se75. Vďaka malému ohnisku je obraz ostrý a expozičná vzdialenosť výrazne nižšia ako pri použití izotopu Se75.

PXR pravitko

Zariadenie je možné prevádzkovať cez WiFi pripojenie alebo cez káblové sieťové prepojenie. Pre ovládanie využíva zariadenie užívateľsky príjemný software PEXRAY STUDIO. 

PXR Studio

 

SADA OBSAHUJE

RTG generátor pre NDT PXR

1x RTG Generátor, 1x Tablet s Windows OS a predinštalovaným SE PEXRAY STUDIO, 2x Akumulátor, 1x nabíjač, 1x prepojovací kábel, 1x Bezpečnostný ovládač, 1x Návod

tripod PXR

PCInterlock PXR

 

Voliteľne je možné dokúpiť digitálny detektor, tripod stojan, dodatočné akumulátory a nabíjač.

 

Máte otázky, alebo si želáte vypracovať ponuku?

Kontaktujte nás: ndesolutions@ndesolutions.sk